Ні трактора, ні грошей... Як буковинець потрапив у "шахрайську пастку" втративши майже 150 тисяч гривень

Аби не потрапити «на гачок» до шахраїв та не втратити своїх заощаджень, не переказуйте кошти за товар наперед. Зазвичай аферисти розміщують на різних інтернет-майданчиках оголошення про продаж транспортних засобів, а отримавши кошти своїх жертв, припиняють виходити на зв'язок.

Саме в таку шахрайські «пастку» потрапив 49-річний житель села Тернавка Чернівецького району, який планував придбати трактор та обладнання для сільськогосподарської машини на відомому сайті.

Побачивши оголошень про продаж трактора потрібної йому марки, буковинець зв'язався з продавцем. Той попросив передоплату у розмірі 146 тисяч гривень. Чоловік перерахував необхідну суму, однак бажаний товар так і не дочекався. Коли ж додзвонитись до «продавця» не вдалося, зрозумів, що його ошукали.

За вказаним фактом співробітники відділення № 4 (м. Герца) Чернівецького РУП розпочали кримінальне провадження за статтею 190 (Шахрайство) Кримінального кодексу України.

Правоохоронці закликають громадян бути обачними. Під час здійснення покупок в інтернеті не здійснювати жодних передоплат.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації