Нацполіція затримала розгалужене угруповання торговців зброєю. Подивіться, що у них знайшли!

Зловмисники організували підпільні майстерні та займались виготовленням й переробкою вогнепальної зброї. Збували «товар» через інтернет.

Оперативники Департаменту карного розшуку встановили осіб, які налагодили через поштові відправлення продаж пістолетів, револьверів, а також іншої зброї на замовлення. Вказану зброю виготовляли або переробляли. Зловмисників затримали під час продажу «товару» за 75 тис. грн.

Як повідомляє Департамент комунікації Національної поліції України, для ліквідації злочинної діяльності торговців зброєю поліцейські одночасно провели 10 обшуків на території Одеси, Полтави, Полтавської та Київської областей: вдома у підозрюваних, в інших належних їм приміщеннях та автомобілях.

Поліцейські виявили та вилучили вогнепальну зброю, запчастини до неї, боєприпаси та вибухові речовини, у тому числі гвинтівку та елементи до неї, три пістолети, а також 893 набої різного калібру.

Слідчі Нацполіції зібрали достатньо доказів та оголосили зловмисникам про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 28 та ч. 1 ст. 263 КК України (незаконне поводження з вогнепальною зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами за попередньою змовою групою осіб).

Процесуальне керівництво у провадженні здійснює Офіс Генерального прокурора.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації