На Буковині судитимуть продавця контрафактних сигарет, які, ймовірно, не вдалося контрабандою переправити до Румунії

Детективи Територіального управління Бюро економічної безпеки у Чернівецькій області направили до суду матеріали справи відносно буковинця, який незаконно продавав контрафактні підакцизні товари.

Як повідомляє ТУ БЕБ у Чернівецькій області, з жовтня по листопад 2023 року чоловік незаконно купував, зберігав та збував фальсифіковані тютюнові вироби на території Чернівецької області. Відповідної ліцензії на право здійснення торгівлі підакцизними товарами чоловік не мав.

У ході обшуків детективи Теруправління вилучили майже 15 тис. пачок сигарет, загальною вартістю понад 1,1 млн гривень.

Досудове розслідування у кримінальному проваджені за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 204 КК України (незаконне придбання, збут чи транспортування незаконно виготовлених тютюнових виробів, тютюну, або інших підакцизних товарів) здійснювали детективи Територіального управління БЕБ у Чернівецькій області.

Оперативний супровід - співробітники УСБУ в Чернівецькій області та 31 прикордонного загону імені генерал-хорунжого Олександра Пилькевича Держприкордонслужби України, процесуальне керівництво – Чернівецька обласна прокуратура.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації