На Буковині судитимуть організатора та двох членів ОЗГ за підробку сертифікатів про відсутність COVID-19

PLEASE, НА НАРИ! / 

Чернівецька обласна прокуратура передала до суду обвинувальні акти відносно організатора та двох членів організованого злочинного угрупування (ОЗГ), за підроблення офіційних документів (ч. 3 ст. 28, ч. 3 ст. 358  КК України).

За даними слідства, 67-річний буковинець організував злочинну схему виготовлення та збуту підроблених документів для громадян, які бажали виїхати до країн Європейського Союзу, а саме медичних довідок щодо відсутності коронавірусної інфекції SARS-CoV-2. До незаконної діяльності він залучив двох чернівчанок, віком 34 і 48 років.

Встановлено, що організатор, займаючись діяльністю пов’язаною із транспортними перевезеннями, в тому числі пасажирськими перевезеннями осіб в країни Європейського союзу, розробив план злочинних дій направлених на отримання неконтрольованого державою прибутку в результаті підроблення та збуту підроблених документів, зокрема  медичного сертифікату про відсутність коронавірусної інфекції SARS-CoV-2. 

Як повідомляє пресслужба обласної прокуратури, до злочинної діяльності чоловік залучив двох працівниць туристичної фірми, одна з яких отримувала від нього копії документів осіб, які бажали виїхати до країн Європейського Союзу, а інша –  безпосередньо підробляла медичний сертифікат щодо відсутності коронавірусної інфекції SARS-CoV-2.

Досудове розслідування у вказаному кримінальному провадженні здійснювали слідчі СУ Головного управління Нацполіції у Чернівецькій області.


Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації