На Буковині судитимуть керівника підрозділу ГО по боротьбі з корупцією, який вимагав хабар за членство в громадській організації

Чернівецька окружна прокуратура передала до суду обвинувальний акт стосовно керівника підрозділу однієї з всеукраїнських антикорупційних громадських організацій, який вимагав та одержав від громадянина неправомірну вигоду (ч. 3 ст. 368-3 КК України).

За даними слідства, керівник місцевого підрозділу ГО по боротьбі з корупцією вимагав від буковинця неправомірну вигоду за адмінпосаду у громадській організації.

Членство в антикорупційному громадському об’єднанні надало б чоловіку можливість уникнути призову під час мобілізації та проходити службу у спеціально створеному при громадській організації підрозділі.

Фото Чернівецької обласної прокуратури

Особу затримано у м. Сторожинець Чернівецького району, після одержання чергової частини неправомірних коштів у сумі 250 євро.

Досудове розслідування у вказаному провадженні здійснювали слідчі Чернівецького районного управління Поліція Чернівецької області, оперативний супровід Управління СБ України в Чернівецькій області.


Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації