На Буковині судили працівника лікарні який вкрав 3,5 тонни вугілля. Чоловік розкаявся і його помилували...

На Буковині Герцаївський районний суд засудив працівника лікарні за привласнення кам'яного вугілля, яке призначалося для опалення медичного закладу. Правоохоронці встановили, що обвинувачений працював машиністом котельні і коли привезли вугілля, то він частину викрав.

В суді чоловік свою вину визнав повністю, пише zaxid.net.

Під час досудового розслідування поліцейські встановили, що 4 липня 2023 року Герцаївська міська лікарня уклала договір про постачання товару, а саме кам’яного вугілля з ТОВ «ПраймСелл». Загальна вартість вугілля складала 414 924 гривень.

Однак в листопаді 2023 року в лікарні виявили недостачу матеріалу для опалення. Керівництво медзакладу звернулося в поліцію. Правоохоронці встановили, що машиніст котельні Михайло Москалу з корисливих мотивів привласнив кам’яне вугілля в кількості 3,5 тонни.

«Вказаними умисними діями обвинувачений завдав шкоди Герцаївській міській лікарні на суму 33 549 гривень, у формі кам’яного вугілля»,йдеться у вироку Герцаївського районного суду від 22 березня.

В суді Михайло Москалу свою провину визнав і погодився підписати угоду про визнання винуватості. Суд врахував щире каяття, активне сприяння розслідуванню. Також те, що чоловік раніше був не судимий, на обліку у лікаря нарколога та психіатра не перебував.

Суддя призначив обвинуваченому 5 років в’язниці, однак замінив покарання на рік умовно. На вирок суду також можна подати апеляційну скаргу.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації