На Буковині СБУ ліквідувала канал контрабанди до ЄС: щомісяця ділки «експортували» більше 100 тис. пачок контрафактних цигарок

У Чернівецькій області нейтралізовано злочинну групу, яка займалась підпільним виготовленням оптових партій підакцизної продукції для її переправлення за кордон. Щомісяця ділки виробляли більше 100 тис пачок контрафактних цигарок на майже 1 млн грн.

Фото обласної прокуратури

Як повідомляє пресслужба СБУ в Чернівецькій області, за попередніми даними слідства, нелегальний бізнес організували четверо місцевих жителів. Підпільний цех вони облаштували в гаражі одного з учасників групи у Вижницькому районі. Сировину для виробництва контрафакту, ділки закуповували через інтернет, а готовий товар збували місцевим контрабандистам для подальшого переправлення за кордон.

В ході обшуків за місцями підпільного виробництва та адресами проживання зловмисників, правоохоронці виявили:

- обладнання і матеріали для виготовлення цигарок та їх пакування;
- великі обсяги сировини та готової контрафактної продукції;
- чорнові записи із доказами протиправної діяльності.

У межах кримінального провадження, розпочатого за ст. 204 (незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів) та ст. 199 (виготовлення, зберігання, придбання, перевезення, пересилання, ввезення в Україну з метою використання при продажу товарів, збуту або збут підроблених марок акцизного податку чи голографічних захисних елементів) Кримінального кодексу України, тривають слідчі дії для встановлення всіх обставин правопорушень і притягнення до відповідальності винних осіб.

Заходи із викриття незаконної діяльності проводили співробітники Управління СБУ в Чернівецькій області спільно зі слідчими Національної поліції та за процесуального керівництва Чернівецької обласної прокуратури.


Коментарі:
Більше новин по темі: