На Буковині псевдобанкіри розвели чотирьох чернівчанок на понад 170 тисяч гривень

24 грудня до поліції звернулися одразу чотири буковинки з повідомленнями про те що вони стали жертвами шахрайства. Заявниці розповіли поліцейським, що їм зателефонували невідомі особи та представлялися працівниками фінансових установ. Псевдобанкіри оманним шляхом, увійшовши в довіру до жінок, дізналися всі персональні та банківські дані. Після чого з карткових рахунків буковинок зникли заощадження.

Як повідомляє відділ комунікації ГУНП в Чернівецькій області, таким чином, 37-річна чернівчанка втратила 95 тисяч гривень, а 46-річна – 37 тисяч гривень. Також за такою ж схемою 37-річну жительку міста Новоселиця ошукали на 15400 гривень. У 44-річної жительки села Буденець аферисти виманили 23 тисячі гривень.

За вказаними фактами дізнавачі поліції розпочали кримінальні провадження, передбачені статтею 190 (Шахрайство) Кримінального кодексу України.

УВАГА! Щоб зберегти свої кошти та не потрапити на гачок псевдобанкірів дотримуйтесь декількох порад: не повідомляйте персональні дані, номер та строк дії банківської картки, PIN-код, CVV2-коди, паролі до Інтернет-банкінгу, кодове слово або іншу інформацію невідомим особам, навіть якщо вони називаються співробітниками банку.

У разі отримання подібних дзвінків зателефонуйте до банківської установи, а якщо ви все-таки стали жертвою онлайн-шахрайства, негайно звертайтеся до поліції за номером 102.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації