На Буковині представили нових керівників відділень поліції у Заставні, Кіцмані та Глибоці

КАДРОВІ ПРИЗНАЧЕННЯ /

У Чернівецькому районному управлінні поліції представили тимчасово виконуючих обов’язки начальників відділень поліції у містах Заставна, Кіцмань та Глибока.

Наразі відділення поліції № 2 (м. Кіцмань) очолив полковник поліції Віорел Барбакар. Поліцейський почав службу в правоохоронних органах у 2001 році, а з 2009 року почав обіймати керівні посади. До сьогодні був начальником Шевченківського відділення поліції.

Новим керівником відділення поліції у Заставні став підполковник поліції Ярослав Беженар, який раніше був на посаді начальника Садгірського відділення поліції.

Обов’язки т.в.о. начальника відділення поліції у Глибоці покладені на майора поліції Сергія Кушніра. До цього часу він очолював Заставнівське відділення поліції. Варто зазначити, що Сергій Кушнір обіймав посаду заступника начальника Глибоцького відділення поліції у 2017 році. Загалом, на службі в органах внутрішніх справ перебуває з кінця 2009 року.

Нагадаємо, що раніше кадрові зміни відбулися у Чернівецькому районному управлінні поліції, Вижницькому та Дністровському відділах поліції, а також у чотирьох відділеннях поліції області.

Про це повідомляє відділ комунікації ГУНП в Чернівецькій області.


Коментарі:
Більше новин по темі: