На Буковині повідомили про підозру жінці, яка збувала підроблену іноземну валюту

Детективи Територіального управління Бюро економічної безпеки у Чернівецькій області повідомили про підозру буковинці, яка займалася збутом підробленої іноземної валюти. Суд обрав їй запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Як повідомляє ТУ БЕБ у Чернівецькій області, у ході слідства встановлено, що жінка отримала іноземну валюту від спільника. Надалі, знаючи що гроші є фальшивими, вона здавала їх в пунктах обміну на території Чернівецької області. Таким чином їй вдалося обміняти на гривні 2100 доларів США.

Фігурантку повідомили про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень передбачених ч. 2 ст. 199 КК України, а саме, у придбанні, перевезенні з метою збуту, а також збуті підробленої іноземної валюти, вчинених повторно, за попередньою змовою групою осіб.

Наразі підозрюваній обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з альтернативою внесення застави у розмірі понад 200 тис. грн.

Оперативний супровід здійснюють працівники Управління Служби безпеки України в Чернівецькій області та Управління стратегічних розслідувань у Чернівецькій області ДСР Національної поліції України. Процесуальне керівництво - Чернівецька обласна прокуратура.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації