На Буковині поліцейські викрили студента-іноземця, який підробляв документи про COVID-безпечність

Студент третього курсу, 23-річний громадянин іноземної держави виготовляв фальшиві результати тестів ПЛР для безперешкодного перетину державного кордону. Про це повідомив Ігор Єремія - начальник відділу міграційної поліції Головного управління національної поліції в Чернівецькій області.

Підроблені довідки зловмисник збував серед своїх знайомих студентів-іноземців. Поліцейські провели обшук у помешканні порушника та вилучили речові докази його причетності до протиправної діяльності.

Поліцейські з’ясували: навчаючись на третьому курсі одного з буковинських вишів, іноземець налагодив незаконну схему заробітку з продажу підроблених документів.

Усвідомлюючи небезпечні наслідки таких дій, порушник виготовляв на ноутбуці довідки з негативними результатами тесту ПЛР, вносячи туди всі необхідні реквізити своїх «клієнтів». Фальшиві документи він продавав по 500 гривень.

Щоб приховати свою противну діяльність, зловмисник збував підроблені документи виключно співвітчизникам. Попри всі намагання порушника уникнути відповідальності, поліцейські викрили та задокументували факти систематичного виготовлення та продажу фіктивних довідок.

Фото: cv.npu.gov.ua

Співробітники міграційної поліції та Чернівецького райуправління поліції за силової підтримки роти поліції особливого призначення провели санкціонований обшук у помешканні, яке винаймає зловмисник у Чернівцях. Правоохоронці вилучили:

- 3 ноутбуки;

- планшет;

- накопичувачі інформації;

- мобільні телефони;

- довідку з результатами тесту ПЛР з ознаками підробки;

- чорнові записи та інші речові докази.

Правоохоронці встановлюють всі обставини протиправних дій студента-іноземця, його можливих спільників і замовників підроблених довідок.

За використання підроблених документів чинним законодавством також передбачена відповідальність – до 2 років обмеження волі.


Коментарі:
Більше новин по темі: