На Буковині перед судом постануть двоє адвокатів які обвинувачуються у підробці документів

20 березня в селі Тереблече під час проходження контрольно-пропускного пункту «Порубне» двоє жителів Вінницької області віком 32 та 35 роки пред’явили прикордонникам довідки з ознаками підробки. У документах зазначалося, що чоловіки нібито непридатні до військової служби за призовом під час мобілізації та виключені з військового обліку.

У ході досудового розслідування працівники Чернівецького районного управління поліції з’ясували, що порушники замовили у невідомої особи необхідні довідки з неправдивими даними про себе та отримали їх. В подальшому чоловіки мали намір виїхати за межі України в період воєнного часу пред’явивши фальшиві документи співробітникам прикордонної служби.

Про це повідомляє відділ комунікації ГУНП в Чернівецькій області.

Поліцейські під процесуальним керівництвом Герцаївського відділу Чернівецької окружної прокуратури скерували обвинувальний акт щодо ухилянтів до суду для розгляду.

Чоловіки обвинувачуються у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого частинами 3 та 4 статті 358 (Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів) Кримінального кодексу України.

Правопорушники цілком визнали свою вину та перерахували на рахунок Збройних сил України грошові кошти, внесені як заставу у розмірі по 49620 гривень кожен.


Коментарі:
Більше новин по темі: