На Буковині перед судом постане лісник, який допустив незаконну рубку дерев на мільйон гривень

Працівники ДБР завершили досудове розслідування щодо майстра лісу Долішньошепітського лісництва ДП «Берегометське лісомисливське господарство». Через його службову недбалість державі завдано мільйонних збитків.

Як повідомляє пресслужба ДБР, обвинувальний акт скеровано до суду.

У серпні 2022 року лісник забезпечував роботи з відведення майже 150 дерев у рубку. Проте, підлеглі внесли неправдиві відомості у відповідні документи. Майстер лісу не перевірив вказані відомості та підписав дозвільні документи.

У результаті, зловмисники змогли протиправно зрубати півсотні дерев додатково до запланованого об’єму.

Як з’ясувало слідство, про злочинні наміри колег він не знав та не отримував від них кошти з продажу незаконно реалізованої деревини.

Проте, у результаті його недбалості, природному середовищу завдано шкоди на 1 млн грн. ДБР вживатиме дії для відшкодування збитків, зокрема, вже накладено арешт на транспортний засіб обвинуваченого.

Майстер лісу обвинувачується у службовій недбалості, що спричинило тяжкі наслідки державним інтересам (ч. 2 ст. 367 КК України).

Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 5 років.

Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням здійснює Чернівецька обласна прокуратура.

На початку серпня 2023 року ДБР повідомило про підозри 5 колишнім співробітникам Берегометського лісомисливського господарства на Буковині, які провели незаконні рубки лісу.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації