На Буковині колишній працівник ТЦК за 5000 доларів проводив ухилянтів через кордон до Румунії. Він може вийти під заставу 242 тисячі грн

Оперативники управління стратегічних розслідувань в Чернівецькій області та слідчі слідчого управління поліції в Чернівецькій області затримали одного з учасників схеми. Відповідної до неї охочих виїхати підшукували серед жителів Чернівецької області.

Надалі подробиці щодо дати, часу та місця перетину обговорювали безпосередньо з клієнтами в приватному спілкуванні та онлайн. Узгодивши деталі, надсилали координати та відповідну інформацію. За послуги з незаконного перетину кордону брали по 5000 доларів з особи.

Про це повідомляє Департамент стратегічних розслідувань Нацполіції.

Після зустрічі клієнтів переводили через державний кордон до Румунії. Перехід проходив лісосмугами поза офіційними пунктами пропуску.

35-річного мешканця Чернівецького району правоохоронці затримали під час отримання коштів за «послугу провідника». Йому повідомлено про підозру та обрано запобіжний захід - тримання під вартою з правом внесення понад 242 тис. грн застави.

Заходи з викриття проводилися спільно з УСБУ в Чернівецькій області під процесуальним керівництвом Чернівецької обласної прокуратури.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації