На Буковині інтернет-шахраї придумали новий спосіб видурювати гроші в людей

Шахраї пристосовуються до потреб сьогодення та намагаються за допомогою найрізноманітніших способів заволодіти коштами громадян. Один із них — публікації в Інтернет-мережі та месенджерах про можливість отримання соціальних виплат.

Саме за такою схемою аферисти ошукали жительку міста Чернівці. 31-річна чернівчанка розповіла поліцейським, що в одному мобільному застосунку побачила публікацію про отримання грошової допомоги. Під час спілкування з невідомою особою, їй надійшло СМС-повідомлення із фішинговим посиланням. Як тільки жінка ввела всі персональні дані, з її банківського рахунку зникло 11 300 гривень.

За вказаним фактом дізнавачі Чернівецького районного управління поліції розпочали кримінальне провадження за статтею 190 (Шахрайство) Кримінального кодексу України.

Працівники поліції вкотре нагадують громадянам, як убезпечити себе від подібних злочинів: інформацію про отримання фінансової допомоги можна дізнатися лише з офіційних джерел; не переходьте за сумнівними посиланнями; не розголошуйте конфіденційну інформацію (дані картки, логіни, паролі чи коди отримані в СМС-повідомленнях); у випадку розголошення персональних даних одразу звертайтеся до фінансової установи з проханням заблокувати банківський рахунок.

Будьте пильними та недовіряйте не перевіреній інформації!


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації