Лише за вихідні шахраї видурили у буковинців понад 106 тисяч гривень: хтось "купив" автомобіль в інтернеті, хтось "зняв" квартиру...

Використовуючи різні схеми афер, шахраї незаконно виманили кошти у жителів Чернівецького та Дністровського районів. Співробітники поліції Буковини вкотре закликають громадян не довіряти незнайомцям, а також в жодному випадку не розголошувати інформацію, яка стосується банківських рахунків.

15 червня до Чернівецького районного управління поліції із заявою про шахрайство звернулася 54-річна місцева жителька. Жінка розповіла поліцейським, що в одному із меседжерів їй надійшло повідомлення про можливість отримання грошової допомоги. Чернівчанка перейшла за посиланням та ввела конфіденційну інформацію. У подальшому буковинка отримала сповіщення про перерахування з банківської картки майже 2 тисячі гривень.

Того ж дня шахраї ошукали 19-річну жительку обласного центру під приводом здачі в оренду житла. Заявниця розповіла поліцейським, що знайшла в інтернеті оголошення про здачу квартири. Вона поспілкувалася з автором оголошення, оговорила умови оренди та перерахувала на його картковий рахунок передоплату у розмірі 6 400 гривень. У подальшому зв’язок з ним обірвався, а буковинка зрозуміла, що її ошукали шахраї.

Також жертвою шахрайства став 54-річний житель Чернівців. Чоловік розповів працівникам поліції, що мав намір придбати автомобіль, оголошення про продаж якого побачив на одному з торгівельних майданчиків. Чоловік повірив недобросовісному продавцю та самостійно перерахував 68 тисяч гривень передоплати на невідомий рахунок, щоб якнайшвидше отримати транспортний засіб.

Ще двоє буковинців втратили свої заощадження намагаючись придбати товар та сільськогосподарську техніку в інтернеті. 42-річний житель с. Банилів-Підгірний перерахував на рахунок нібито продавця понад 8 тисяч гривень, а 24-річний житель с. Тереблече понад 20 тисяч гривень.

Також внаслідок протиправних дій шахраїв потерпіла 47-річна жителька с. Зарожани. Використовуючи електронно-обчислювальну техніку аферисти перерахували з карткового рахунку жінки майже 2 тисячі гривень.

За всіма фактами шахрайства порушено кримінальні провадження. Тривають досудові розслідування.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації