Кому війна, а кому мать родна»: у підпільному цеху на Буковині виготовляли фальсифікований алкоголь – злочинцям повідомлено про підозру

За процесуального керівництва Чернівецької обласної прокуратури повідомлено про підозру трьом учасникам організованої злочинної групи, які налагодили незаконне виробництво та реалізацію алкогольних напоїв.

За даними слідства, 34-річний житель Чернівецького району створив та очолив організовану злочинну групу, яка займалась нелегальним виробництвом фальсифікованої горілчаної продукції та її подальшою реалізацією. До складу групи залучив свою дружину та спільну знайому. Виготовляли контрафакт у підпільному цеху у Чернівцях. Готовий товар реалізовували через мережу роздрібної торгівлі в регіоні.

У приватних домогосподарствах, будівлях, де виготовляли та зберігали фальсифікат вилучено близько 5 тонн спирту, 1,5 тонни готової горілчаної продукції, більше ніж 800 пляшок горілки різних торгових марок, підроблені марки акцизного податку України, порожню тару, ключ для закорковування пляшок тощо. Загальна сума вилученого складає близько 1 млн грн.

Заходи з викриття здійснювали прокурори спільно зі слідчими СУ ГУНП в Чернівецькій області, оперативний супровід – Управління стратегічних розслідувань у Чернівецькій області ДСР Нацполіції України.


Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації