Командир з Миколаївщини нарахував 5,4 млн грн військовим, які по три місяці не з’являлися на службу – отримав підозру

Командир однієї з військових частин Миколаївщини безпідставно нарахував 5,4 млн грн виплат підлеглим, які тривалий час не з’являлися на службі. Йому оголосили підозру.

Про це інформує пресслужба ДБР 21 серпня, пише Новинарня.

За даними слідства, офіцер мав призупиняти виплати військовим, які самовільно залишили військову частину та протягом трьох днів не повернулись до місця служби.

Втім, полковник продовжував нараховувати зарплати навіть військовим, які по три місяці не з’являлися на службу. Своїми діями він завдав збитків державі на 5,4 млн грн.

Наразі, за матеріалами ДБР, розпочато процес відшкодування грошей бюджету.

Посадовцю повідомлено про підозру у недбалому ставленні військової службової особи до служби, що спричинило тяжкі наслідки, вчинене в умовах воєнного стану (ч. 4 ст. 425 КК України).

Санкція статті передбачає покарання до 8 років позбавлення волі.


DIM RIA
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації