Хотіла отримати соціальну допомогу: як шахраї виманюють у буковинців гроші

Лише за минулу добу двох буковинок обдурили шахраї, виманивши 62 тисячі гривень. Використовуючи різні схеми виманювання грошей, фігуранти заволоділи персональними даними та реквізитами банківських рахунків, відтак – зняли з них кошти.

Про це повідомили у відділі комунікації поліції Чернівецької області.

Зокрема, 25-річна жителька с. Біла, бажаючи отримати соціальну грошову допомогу, через один із месенджерів перейшла за надісланим посиланням. Після цього жінка покроково виконала усі дії, які їй пропонувалися та ввела свої банківські дані. У результаті з її рахунку було знято 24 тисячі гривень.

З рахунку 44-річної жительки с. Строїнці невідома особа, використовуючи електронно-обчислювальну техніку, перерахувала 37800 гривень,

За обома фактами поліцейські внесли відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 190 (Шахрайство) Кримінального кодексу України.

Наразі проводяться досудові розслідування.

Що робити?

Правоохоронці нагадують буковинцям про те, що не потрібно переходити за сумнівними посиланнями та розголошувати свої персональні дані, до яких належать:

- термін дії банківської картки;

- PIN-код;

- слово-пароль;

- cvv2-код.

Також громадяни повинні пам’ятати, що довіряти інформації про соціальні виплати варто тільки з офіційних сайтів відповідних установ і організацій.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації