Бойовика-садиста, який виводив на «розстріл» мирних жителів Херсонщини, ув’язнили до 15 років
15 років ув’язнення отримав учасник окупаційних угруповань рф, який причетний до масових катувань мирних жителів лівобережної Херсонщини. Зловмисник знущався над людьми та погрожував їм вбивством. Задокументовано факти, коли він прострілював ноги викраденим мешканцям області або стріляв поруч з головою потерпілих, імітуючи розстріл.
Про це повідомляє Служба безпеки України.
Співробітники СБУ та спецпризначенці ЗСУ затримали бойовика у результаті спецоперації на тимчасово окупованій частині регіону. Таким чином зловмисника було виведено на підконтрольну територію України, щоб притягнути до відповідальності.
За матеріалами української спецслужби, суд призначив йому 12 років тюремного ув’язнення. Враховуючи, що зловмисник раніше був засуджений за державну зраду, суд, за сукупністю злочинів, призначив йому 15 років за ґратами.
Як встановило слідство, засудженим є колишній мешканець окупованої Жданівки на Донеччині, який ще у 2014 році добровільно приєднався до терористів на сході України.
На початку повномасштабного вторгнення рф його «відрядили» до складу 3-го стрілецького взводу 1-ї роти 5-го батальйону 109-го полку Південного військового округу країни-агресора.
Разом з російськими окупантами він воював проти Сил оборони і брав участь у захопленні лівобережної Херсонщини.
Також бойовик знущався над мирними жителями регіону, в тому числі намагався «вибити» з них «зізнання» у причетності до руху опору.
-
НАБУ проводить масштабні обшуки в командування Нацгвардії у справі про розкрадання майже 200 млн грн
-
Злочинна оборудка: ДБР повідомило про підозру гендиректору «Нижньодністровської ГЕС» через розтрату майже 5 млн грн
-
ДБР затримало проректора Академії прикордонних військ у Хмельницькому, який змушував підлеглих будувати йому будинок (ВІДЕО)
-
Судитимуть фермера, який показав на Чернівецькій митниці фальшиві документи про походження сої для експорту
-
ДБР повідомило ще одну підозру колишньому начальнику одного із районних ТЦК: допоміг понад півсотні ухилянтів
-
Спецслужби затримали комбата, який «обклав даниною» виплати підлеглих. Лише у березні він отримав 920 тис. грн «відкатів»