БЕБ у Чернівцях викрило забудовника у несплаті 8,4 млн грн податків

Детективи Територіального управління Бюро економічної безпеки у Чернівецькій області вручили повідомлення про підозру керівнику чернівецького підприємства-забудовника.

У ході досудового розслідування детективи Бюро встановили, що підозрюваний у період з березня по вересень 2021 року під час будівництва і передачі власникам житла ухилився від сплати податку на додану вартість в особливо великих розмірах.

Компанія передала володільцям більше сотні квартир загальною вартістю понад 42 млн гривень, але не сплатила 8,4 млн грн податків.

Детективи Теруправління повідомили керівнику підприємства про підозру у вчиненні кримінального правопорушення передбаченого ч. 3 ст. 212 КК України. Йому загрожує штраф від 15 тисяч до 25 тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян із позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років з конфіскацією майна.

Досудове розслідування здійснюють детективи Територіального управління БЕБ у Чернівецькій області за процесуального керівництва Чернівецької обласної прокуратури.

Як стало відомо БукІнфо із власних джерел, мове йде про одну із маловідомих житлово-будівельних компаній області.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації