62-річний житель Чернівців через фальшивий сайт «Є-підтримка» втратив 42 тисячі гривень
Аферисти створюють фішингові посилання з метою отримання банківських реквізитів та конфіденційної інформації. Щойно людина вводить ці дані, з її електронного гаманця зникають кошти, які шахраї без труднощів привласнюють.
Саме від такого виду шахрайства потерпів 62-річний житель Чернівців. Заявник розповів співробітникам Чернівецького районного управління поліції, що в соціальній мережі побачив оголошення про можливість отримання додаткової виплати від нібито програми «Є-підтримка» з фішинговим посиланням для заповнення заявки. Перейшовши за посиланнями, чоловік ввів реквізити банківського рахунку, після чого з його картки зникло майже 42 тисячі гривень.
Слідчі поліції внесли відомості про вказаний факт незаконного заволодіння коштами чернівчанина до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ст. 190 (Шахрайство) Кримінального кодексу України.
Поліцейські рекомендують громадянам не переходити за підозрілими посиланнями та в жодному разі не вводити на невідомих сайтах такі дані, як:
ім’я користувача та паролі;
номери банківських рахунків;
PIN-коди (особисті ідентифікаційні номери);
дату вашого народження;
CVV-коди.
У разі якщо ви все ж таки потерпіли від шахраїв, не зволікайте, телефонуйте на спецлінію «102».
-
У Чернівцях судитимуть службовця газорозподільного товариства, який привласнив близько 6 млн грн під час виплати зарплат. Гроші "спустив" на азартних іграх
-
Судитимуть підприємця, який на "Калинці" продавав підроблену побутову хімію
-
На Буковині судитимуть «афериста-орендодавця»
-
Попи московської церкви організували масове виробництво фальсифікованого алкоголю, який збували по всій Україні
-
Судитимуть судмедексперта з Буковини, який за 6000 євро допоміг чоловікові ухилитися від мобілізації
-
У Чернівцях викрили бухгалтерку, яка привласнила майже 700 тис. грн. коштів підприємства