3,5 роки тюрми присудили жінці, через байдужість якої помер її трирічний син. Тіло дитини вона викинула у валізі на околиці Чернівців

За процесуального керівництва ювенальних прокурорів Чернівецької обласної прокуратури завершено судовий розгляд кримінального провадження, зареєстрованого за фактом злісного невиконання батьківських обов’язків 23-річною жителькою Хмельницької області, в результаті чого помер її трирічний син (ст. 166 КК України).

За результатами судового розгляду встановлено, що жінка неодноразово залишала свого 3-річного сина без нагляду або на малознайомих людей не цікавившись, що дитина їстиме.

Як повідомляє пресслужба обласної прокуратури, у червні 2019 року, знаючи що хлопчик захворів, жінка не піклувалась про його здоров’я, не надавала йому медичну допомогу та до лікарів не зверталась.

Через злісне невиконання нею батьківських обов’язків він помер, а матір вирішила позбутись тіла дитини, поклала його у валізу, яку залишила у зелених насадженнях неподалік недобудованого супермаркету. Валізу з тілом мертвої дитини 27 червня 2019 року виявили перехожі на околиці Чернівців.

Шевченківський районний суд м. Чернівці погодився з доводами ювенальних прокурорів та засудив жінку до 3 років 6 місяців позбавлення волі.

До набрання вироком законної сили жінка перебуватиме в СІЗО.

Нагадаємо, справу щодо дворічного хлопчика, якого знайшли мертвим у валізі на околиці міста у червні 2019 року - перекваліфікували.

Про це повідомили на пресконференції Національної поліції в Чернівецькій області.

Спочатку кримінальне провадження було розпочато за ознаками умисного вбивства, то згодом, за результатами першої експертизи встановили, що смерть дитини настала внаслідок соматичного нападу і про умисне убивство матір'ю дитини не йдеться.

"Матір свого часу переховувалася. На початку серпня її було затримано на території Хмельницької області за вчинення крадіжки у своїх батьків. Судом їй було обрано запобіжних захід у вигляді тримання під вартою з альтернативою застави у розмірі 146 тисяч гривень. Застава не була внесена, тому вона перебуває під вартою", - розповів заступник начальника слідчого управління Головного управління Національної поліції в Чернівецькій області Дем’ян Голянський.


Коментарі:
Більше новин по темі: