27 мільйонів гривень збитків територіальній громаді Чернівців – оцінювачу повідомлено про підозру

За процесуального керівництва Чернівецької обласної прокуратури повідомлено про підозру оцінювачу землі у зловживанні повноваженнями, з метою отримання неправомірної вигоди, що спричинило тяжкі наслідки охоронюваним законом громадським інтересам (ч. 3 ст. 365-2 КК України).

За даними слідства, у 2017 році Чернівецька міська рада звернулась за послугами до оцінювача, щоб визначити ринкову вартість належної їй земельної ділянки загальною площею понад 19 га. Відповідно до оцінки вказана земельна ділянка була продана товариству з обмеженою відповідальністю за понад 41 млн грн для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель, - повідомляє пресслужба обалсної прокуратури.

Однак встановлено, що діючи в інтересах суб’єкта господарювання, оцінювач занизила ринкову вартість землі, як наслідок до міського бюджетну не надійшло ще понад 27 млн грн.

Досудове розслідування у вказаному провадженні здійснюють слідчі СУ ГУНП у Чернівецькій області за оперативного супроводу обласного Управління СБ України.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації