20-річний чернівчанин отримав майже пів мільйона гривень злочинним шляхом: поліція завершила досудове розслідування
Викрили та задокументували протиправну діяльність 20-річного буковинця співробітники Слідчого управління ГУНП в Чернівецькій області спільно з колегами з обласного відділу протидії кіберзлочинам ДКП Нацполіції. За вчинення шахрайства та легалізації (відмивання) коштів із незаконно здійснених фінансових операцій жителю обласного центру загрожує до шести років ув’язнення.
Як повідомляє відділ комунікації ГУНП в Чернівецькій області, під час досудового розслідування співробітники поліції з’ясували, що чернівчанин заволодів грошима буковинця шляхом шахрайства. Отримані кошти від незаконних фінансових операцій фігурант легалізував.
Намагаючись повернути борг, буковинець надав 18-річному буковинцю дані до облікового запису на одному із сервісів обміну криптовалюти в інтернеті та запропонував обготівкувати електронну валюту на банківські рахунки.
Поліцейські встановили, що за тимчасове користування власникам банківських карткових рахунків хлопець пообіцяв грошову винагороду.
У подальшому, маючи доступ до банківських рахунків на, які буковинець вивів гроші у загальній сумі 449 039 гривень та, переслідуючи мету незаконного збагачення, фігурант на власний розсуд розпорядився коштами.
Слідчі СУ ГУНП в Чернівецькій області зібрали обґрунтовану кількість доказів причетності буковинця до скоєння кримінальних правопорушень та скерували обвинувальний акт стосовно нього до суду. Порушнику інкримінують вчинення злочинів, пов’язаних з шахрайством та легалізацією (відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом.
Процесуальне керівництво у кримінальному провадженні здіснювала Чернівецька обласна прокуратура.
-
270 обшуків, десятки злочинних схем і затримання провідників ухилянтів у 19 регіонах України: стали відомі шокуючі деталі "облави" нацполіції
-
Екскерівник київського метро утік з України за підробною довідкою ВЛК: що відомо?
-
На Буковині прокуратура вимагає від власників нерухомості сплатити Новодністровській громаді понад 1,7 млн грн
-
Згорілі намети і майно на Соборній площі Чернівців благодійній організації Remar S.O.S обійдуться у понад 100 тисяч євро - Суспільне
-
В селі Білоусівка на Сокирянщині вандали на могилах загиблих Героїв спаплюжили державні прапори. Поліція шукає зловмисників
-
На Буковині двох керівників благодійних організацій засуджено за продаж іноземної гуманітарної медичної допомоги.