1,5 роки за гратами проведе хуліган із Кіцманщини, який стріляв по людях і махав шаблею перед медиками

У січні 2020 року 40-річний житель смт Неполоківці перебуваючи під місцевим торговим павільйоном, де відпочивало троє його односельців, з хуліганських мотивів рукояткою пістолета наніс одному з присутніх удар у голову, а в іншого потерпілого стріляв з вогнепальної зброї, завдавши йому легкі тілесні ушкодження.

На місце події приїхала швидка. Правопорушник так і не вгамувався, до приїзду правоохоронців розмахував шаблею перед медиками.

Вироком Кіцманського районного суду хулігана засуджено до 3 років 6 місяців позбавлення волі. Однак, на підставі ст. ст. 75, 76 КК України звільнено від відбування покарання з іспитовим терміном на два роки.

Прокуратура не погодилась з вказаним рішенням та оскаржила його в апеляційному порядку.

Апеляційний суд підтримав доводи прокурора, скасував вирок суду першої інстанції та засудив чоловіка до реального позбавлення волі терміном на 1рік 6 місяців.

Чернівецький апеляційний суд задоволив апеляційну скаргу прокурора на вирок Кіцманського районного суду щодо невідповідності призначеного покарання буковинцю за незаконне поводження зі зброєю та хуліганство (ч. ч. 1, 2 ст. 263 та ч.4 ст. 296 КК України).


Коментарі:
Більше новин по темі: