У Чернівецькому прикордонному загоні затримали посадовця, який за гроші продавав інформацію з обмеженим доступом
В Івано-Франківській області затримали посадову особу, яка збувала та розповсюджувала інформацію з баз даних ДПСУ
Як повідомляє Державна прикордонна служба України у Фейсбук, за оперативною інформацією співробітників внутрішньої та власної безпеки по Чернівецькому загону ГВЗВВБ «Захід» викрито військовослужбовця, який несанкціоновано перевіряв чоловіків, які мають намір перетнути державний кордон України, та розповсюджував інформацію з обмеженим доступом третім особам за грошову винагороду.
Посадовця затримали під час отримання другої частини неправомірної вигоди у сумі $1040. В ході обшуку за місцем проживання вилучено 55 500 гривень, флешнакопичувачі та мобільний телефон.
Затриманому оголошено про підозру. Заходи проводились міжвідомчою групою у складі оперативних працівників ВВВБ по Чернівецькому загону ГВЗВВБ «Захід» ДПСУ, співробітників УСБУ в Івано-Франківській області, слідчих ТУ ДБР, розташованого у м. Львові, за процесуального керівництва Івано-Франківської спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Західного регіону.


-
На КПП “Порубне” у Чернівецькій області викрили контрабанду психотропів на понад мільйон гривень: PVP ховали у пляшках з-під мастила -
700 тисяч доларів на ухилянтах: на Буковині затримали депутата та правоохоронця, які організували свій нелегальний канал на кордоні -
Депутат сільради на Буковині за 10 тис. доларів віз ухилянта до кордону -
Зелений коридор не врятував: у «Порубному» вилучили шуби на понад мільйон гривень -
Їдете до Румунії з домашніми тваринами? Ветеринарний контроль працює лише в одному пункті пропуску -
У Чернівецькій області зупинили контрабанду електрокарів на кордоні з Румунією. Перевізник з Грузії транспортував їх автовозом до Львова
