У буковинських Карпатах прикордонники пострілами зупиняли контрабандистів

Цими вихідними, на Буковині прикордонники двічі з пострілами зупиняли правопорушників, які незаконно намагалися переправити тютюнову контрабанду через україно-румунський кордон.

В ніч з 12 на 13 лютого, за 50 метрів до загороджувального паркану, прикордонниками була виявлена група пачкарів. Помітивши охоронців кордону, невідомі покидали пакунки з сигаретами та вдалися до втечі. Не зупинили «бізнес-туристів» і попереджувальні постріли прикордонного наряду зі штатної зброї. В результаті огляду прилеглої до кордону місцевості, група реагування відділу «Красноїльськ» виявила майже 12 тисяч пачок тютюну. Увесь підакцизний товар був без марок акцизного податку України.

Фото пресслужби Чернівецького прикордонного загону

В іншому випадку, завдяки випереджувальній інформації співробітників оперативних підрозділів 31 загону, на ділянці відділу «Селятин» було виявлено майже 4 тисячі пачок з куривом. Тютюнових контрабандистів прикордонники виявили за 30 метрів до державної межі. Аби уникнути відповідальності, невідомі покинули свій товар та «накивали п’ятами». Проте, вимогу охоронців кордону зупинитись, правопорушники проігнорували, після чого наряд був змушений здійснити попереджувальний постріл у повітря, аби зупинити втікачів.

Фото пресслужби Чернівецького прикордонного загону

На даний час підакцизний товар знаходиться у прикордонних підрозділах, а надалі буде передано співробітникам Національної поліції.

Заходи щодо встановлення причетних осіб до протиправної діяльності тривають, - повідомляє пресслужба Чернівецького прикордонного загону.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації