"Шипіт" та "Руська": на Буковині можуть запустити ще два додаткових пункти пропуску до Румунії

На Буковині можуть запустити ще два додаткових пункти пропуску на українсько-румунському кордоні, крім аноносованих КПП “Красноїльськ” і “Дяківці”.

Про це в інтерв’ю Суспільному повідомив голова Чернівецької ОВА Руслан Запаранюк.

— Ми пропрацьовуємо можливість транскордонної співпраці з румунською стороною і запуску в найближчий час пункту пропуску "Шепіт" та "Руська" — це зі сторони Путили. Розуміємо, що навантаження на наші пункти пропуску, такі як "Дяківці" та "Красноїльськ", та наш основний пункт "Порубне", не зменшиться, - зазначив очільник Буковини.

"Наразі завершують роботи в пункті пропуску "Красноїльськ". КПП "Дяківці" відстає по готовності на кілька відсотків. Згідно кошторисної документації, ці два пункти пропуску мали працювати тільки для легкового транспорту, пішого переходу та з можливістю пропускати автобуси і транспорт до 3,5 тонн.

На сьогодні "Красноїльськ" готовий приймати пішоходів, легковий транспорт і транспорт вагою понад 7,5 тонн. Попередня конструкція самого пункту пропуску з румунської сторони є дзеркальною — можуть приймати пішоходів, легкові автомобілі та машини навантажені до 3,5 тонн. На останній зустрічі з румунською стороною поговорили про перелаштування на важковаговий транспорт. Вони опрацьовують це питання", - повідомив Руслан Запаранюк.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації