Щодоби через західний кордон України виїжджають близько 6000 чоловіків призовного віку. З них близько 150−200 людей через систему "Шлях" — ДПСУ

Щодоби через західний кордон України виїжджають близько 6000 чоловіків призовного віку. З них близько 150−200 людей — це волонтери або чоловіки, які виїжджають за системою “Шлях”.

Про це повідомив заступник начальника штабу — начальник відділу організації прикордонного контролю Західного регіонального управління ДПСУ Ігор Матвійчук на пресконференції у середу, 20 грудня, пише NV.

За його словами, найчастіше виїжджають водії вантажних автомобілів — близько 45% від загального потоку чоловіків. Ще одна велика група — це чоловіки, які супроводжують осіб з інвалідністю, та самі особи з інвалідністю (близько 15%).

Матвійчук назвав цю категорію проблемною, оскільки законодавство не контролює супровід таких людей — «цей механізм не захищений». Одна особа з інвалідністю може вивезти з України кілька чоловіків, а перевірити, чи повертається такий супровід, неможливо, додали у ДПСУ.

Також з України у великій кількості виїжджають багатодітні батьки та непридатні до військової служби чоловіки, розповів Матвійчук.

У вересні голова фракції Слуга народу Давид Арахамія сказав, що не виключено, що військовозобов'язаних українців, які виїхали за кордон за підробленими документами, можуть екстрадувати для притягнення до відповідальності.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації