Салагор, відставки якого вимагав Зеленський, виграв суд щодо поновлення на посаді в Чернівецькій митниці

Колишній керівник Чернівецької митниці ДФС Микола Салагор виграв черговий суд щодо свого поновлення на посаді.

Як повідомляє molbuk.ua, про це він повідомив сьогодні в ефірі телеканалу ТВА.

"Я виграв суд по поновленню в черговий раз. Суд першої інстанції я виграв. Там написано "Поновити на посаді начальника Чернівецької митниці ДФС і негайно перевести на аналогічну посаду", – повідомив Салагор.

На запитання ведучого, чи буде митниця виконувати рішення суду, Салагор відповів:

"Вони зобов’язані виконати рішення суду. За невиконання рішення суду наступає кримінальна відповідальність".

Окрім того, екс-керівник митниці повідомив, що за два роки, відколи президент Зеленський запропонував Салагору звільнитись із посади, його жодного разу правоохоронці не викликали до себе через ймовірні відкриття кримінальних проваджень.

Скріншот ТВА

Водночас Салагор додав, що станом на 2019 рік Чернівецька митниця демонструвала найкращі результати роботи в Україні.

"Якщо ви пам’ятаєте ту нараду (скандальна зустріч президента Зеленського з митниками в Ужгороді у липні 2019 року, коли президент запропонував Салагору звільнитися з посади, – ред.), то претензій по роботі до мене не було. Там претензія була така: "Ви Бурбака Максима знаєте?". Я відповів, що знаю... Особливих більше питань до мене не було", – сказав Микола Салагор.

Нагадаємо, у липні 2019 року на нараді в Ужгороді президент Володимир Зеленський порадив Салагору написати заяву на звільнення. Проте замість звільнення з посади Микола Салагор пішов у щорічну відпустку.

Згодом стало відомо про звільнення Салагора з посади керівника митниці. Тоді він подав позов до суду на ДФС, вимагаючи скасувати наказ про його звільнення.

У квітні 2020 року Чернівецький окружний адміністративний суд повністю задовольнив адміністративний позов Салагора, а також скасував ряд висновків, згідно з якими його було звільнено з посади керівника Чернівецької митниці ДФС.

Влітку 2020 року Салагор повернувся на посаду керівника митниці.


Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації