Пункти пропуску на державному кордоні працюють. На КПП з країнами ЄС та Молдовою можливі перебої через пошкодження об’єктів критичної інфраструктури та проблеми з електропостачанням

Пункти пропуску на державному кордоні максимально забезпечують пасажиро-транспортне оформлення.

Про це повідомляє Державна прикордонна служба України

Інформація щодо закриття пунктів пропуску не відповідає дійсності.

У роботі пунктів пропуску на кордонах з країнами ЄС та Республікою Молдова можливі перебої через пошкодження об’єктів критичної інфраструктури та проблеми з електропостачанням. Всі контрольні служби роблять максимум зусиль, щоб пасажиро-транспортне оформлення залишалося ритмічним.

Варто врахувати, що під час прикордонно-митного оформлення можуть застосовуватися заходи безпеки через загрозу повітряної небезпеки.


Фото МБ

Інформація про закриття пунктів пропуску на українсько-молдовському кордоні в межах Чернівецької області не відповідає дійсності.

Про це у коментарі molbuk.ua повідомив пресофіцер Чернівецького прикордонного загону Костянтин Ліснік.

"Можемо офіційно сказати, що інформація про закриття пунктів пропуску на молдовському кордоні не відповідає дійсності. У пунктах пропусків, які знаходяться в межах Чернівецької області, все працює в штатному режимі і жодних навіть тимчасових припинень не було", - наголосив Ліснік.

Інформація поширилася, швидше за все, з пункту пропуску Могилів-Подільський- Отач", - припускає речник прикордонного загону.

"У них специфічний пункт пропуску, тому що він знаходиться на річці Дністер. Пасажири та громадяни, які оформляються, перетинають кордон через міст, що є об'єктом критичної інфраструктури. І там на період ракетної атаки, можливо, було припинення пропуску громадян. Але це Вінницька область, ділянка Могилів-Подільського прикордонного загону. По нашій ділянці жодних припинень пропуску громадян, транспортних засобів не було.

Усі пункти пропуску на межі Чернівецької області і на румунській, і на молдовській ділянці працюють у штатному режимі, жодних обмежень, закриттів, навіть тимчасових на період ракетних ударів не було", - зазначили у прикордонному загоні.

"Якщо припинення роботи пунктів пропуску таки відбудеться, ми офіційно про це повідомимо через інформаційні ресурси, інформуватимемо громадськість про певні обмеження"", - пообіцяв Костянтин Ліснік.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації