Прикордонники попереджають: на ухилянтів, які тікають гірськими маршрутами до Румунії, чекають голодні ведмеді

Ухилянтам, які намагаються через гори перетнути кордон, щоб втекти до Румунії, слід бути готовими до того, що там на них можуть чекати не лише прикордонники. Причому ця небезпека значно страшніша, і з нею не вдасться домовитись. Втім, і з прикордонниками також.

Про цю небезпеку попереджає українців прес-служба ДПСУ.

Як з'ясувалось, у горах поблизу кордону з'явилося багато ведмедів. Їхні сліди прикордонники щодня знаходять на залишках снігу, який ще лежить у високогір'ї. Прикордонники кажуть, що більшість туристичних маршрутів у Карпатах зараз закриті., і туди ніхто не ходить.

Однак ці маршрути намагаються використати для втечі ухилянти. І вони дуже наражають себе на небезпеку. Адже зустріч беззбройної людини зі зголоднілим та агресивним звіром нічим хорошим для людини не скінчиться.

В ухилянтів, які тікають гірськими маршрутами до Румунії, з'явилася проблема, гірша за прикордонників

"Хоч і більшість гірських маршрутів закриті, категорія охочих їх здолати все ж має місце. “Туристи” відправляються у високогірʼя, зазвичай розпланувавши подальше проживання за кордоном, тому й речей беруть з собою чимало. А коли ноші стає тяжче нести, їх просто кидають у лісі. Серед залишеного часто є їжа, що й стає причиною збільшення випадків появи диких звірів”, – йдеться у повідомленні прикордонників.

В ухилянтів, які тікають гірськими маршрутами до Румунії, з'явилася проблема, гірша за прикордонників

До того ж, у багатьох ведмедиць зараз підростають дитинчата, що народилися взимку, і через це клишоногі матусі вкрай дратівливі та намагаються позбутися будь-якої небезпеки, що могла би загрожувати їхньому потомству. Тож невдаха-ухилянт, що заблукав у горах, може легко стати здобиччю ведмежої сімейки.

В ухилянтів, які тікають гірськими маршрутами до Румунії, з'явилася проблема, гірша за прикордонників

Тому прикордонники застерігають чоловіків від спроб втекти за кордон через гори, які можуть мати трагічний фінал.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації