Повідомлено про підозру буковинці, яка сприяла військовозобов’язаним громадянам України у незаконному перетині держкордону

За процесуального керівництва Чернівецької окружної прокуратури повідомлено про підозру буковинці, яка організувала незаконне переправлення осіб через державний кордон України (ч. 3 ст. 332 КК України).

За даними слідства, 25-річна жителька Чернівецького району налагодила злочинну схему незаконного переправлення військовозобов’язаних громадян через держкордон. Свої послуги оцінила у 3 000 доларів США з особи.

11 березня 2022 року жінка організувала перевезення 4 чоловіків віком від 19 до 45 років у смт Красноїльськ Чернівецького району. Передала їх так званому «поводирю», який добре орієнтувався на місцевості, та у пішому порядку мав провести через кордон до Румунії. Особи були викриті військовослужбовцями державної прикордонної служби України.

Наразі вирішується питання щодо обрання організаторці незаконної схеми запобіжного заходу. Встановлюються інші причетні до злочину особи.

Досудове розслідування у кримінальному проваджені здійснюють слідчі Чернівецького районного управління поліції ГУНП у Чернівецькій області.


Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації