Перед судом постане правоохоронець з Буковини, який продавав інформацію про розташування нарядів на державному кордоні

За процесуального керівництва Чернівецької спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Західного регіону скеровано до суду обвинувальний акт стосовно інспектора прикордонної служби за фактом одержання неправомірної вигоди службовою особою (ч.1 ст.368 КК України).

За даними слідства, за 1500 доларів США прикордонник надавав службову інформацію про час та місце перебування прикордонних патрулів. Це давало змогу безперешкодно переміщати контрабандний тютюновий товар до Румунії.

За даними ДБР, фігурант продавав інформацію щодо розташування прикордонних нарядів. Таким чином контрабандисти з товаром вільно перетинали україно-румунський кордон, а також проводити нагальних мігрантів та чоловіків призовного віку.

Затримали посадовця 16 травня 2023 року «на гарячому» – під час отримання раніше обумовленої суми хабаря.

Досудове розслідування здійснювали слідчі Територіального управління ДБР, розташованого у м.Хмельницькому, за оперативного супроводу відділу внутрішньої та власної безпеки по 31 прикордонному загону ДПС України.

Санкція статті передбачає штраф від 1000 до 4000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, арешт на строк від 3 до 6 місяців, від 2 до 4 років позбавлення волі, а також трирічне позбавлення права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації