На Західному кордоні - нашестя ухилянтів. Лише на Буковині затримали 38 чоловік

Минулого тижня охоронці кордону Чернівецького загону у взаємодії з правоохоронними органами Буковини припинили 27 випадків незаконного порушення кордону та затримали 38 правопорушників.

Як повідомляє Держприкордонслужба України - Західний кордон, переважна більшість порушень держрубежу зафіксовано у Дністровському та Вижницькому районах Чернівецької області на ділянках відповідальності відділів прикордонної служби «Кельменці», «Порубне», «Фальків» та «Селятин».

Так, учора вдень прикордонний наряд відділу «Мамалига» на одному з контрольних постів зупинив для перевірки транспортний засіб, який прямував до кордону з Молдовою. У автівці перебувало п’ятеро чоловіків призовного віку, мешканців Житомирської області. Затримані громадяни надали для перевірки паспортні документи, але не могли підтвердити мету свого прибуття до прикордоння.

Також в ході перевіркових заходів у контрольованих прикордонних районах прикордонники виявили чотирьох громадян, які не прибули за викликами до територіальних центрів комплектування.

Порушниками виявились мешканці Кіровоградської, Дніпропетровської, Миколаївської, Київської, Хмельницької, Івано-Франківської, Тернопільської та Чернівецької областей, віком від 20 до 55 років.

Усіх правопорушників було доставлено до прикордонних підрозділів для притягнення до відповідальності за ст.204-1 КУпАП «Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України».


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації