На кордоні з Румунією прикордонники виявили пачкарів з контрабандними сигаретами, які намагались переправити до ЄС

Вчора, 20 квітня, на Буковині прикордонники відділу «Красноїльськ» відпрацьовуючи випереджувальну інформацію співробітників оперативних підрозділів, помітили доріжку слідів, що вела в бік кордону. А вже незабаром прикордонники побачили самих власників, ними виявилася група пачкарів, яка якраз несла пакунки з тютюном до українсько-румунського кордону.

Як повідомили БукІнфо у пресслужбі Чернівецького прикордонного загону, помітивши охоронців кордону контрабандисти вдалися до втечі, покинувши свій товар, а саме понад 2,5 тисячі пачок сигарет різних марок. Не зупинили втікачів й ряд попереджувальних пострілів в повітря, які були змушені зробити прикордонники.

Ще 5 тисяч пачок сигарет без марок акцизного податку України, днем раніше, виявили прикордонники відділення «Біла Криниця» відділу «Порубне». Перевіряючи прилеглу до кордону територію прикордонники натрапили на схованку з тютюновими виробами, яку правопорушники облаштували за 100 метрів до кордону.

Фото ЧПЗ
Фото ЧПЗ
Фото ЧПЗ
Фото ЧПЗ

Наразі всі виявлені тютюнові вироби зберігаються у прикордонних підрозділах та очікують подальшої передачі представникам ДФС. З огляду на ринкову вартість вилучених тютюнових виробів, сума їх оцінки коливається від 250 до 300 тисяч гривень.


Коментарі:
Більше новин по темі: