На Буковині судитимуть харків’янина, який намагався перетнути держкордон з підробленими документами. Він покаявся та перерахував 15000 гривень на захист України

24 квітня під час проходження міжнародного пункту пропуску «Кельменці», 41 - річний житель міста Харків пред’явив прикордонникам довідки з ознаками підробки. Правоохоронці за цим фактом розпочали кримінальне провадження.

У ході досудового розслідування працівники Дністровського районного відділу поліції з’ясували, що порушник, перебуваючи у Вінницькій області, замовив у невідомої особи документи з неправдивими даними про себе.

В подальшому чоловік мав намір виїхати за межі України в період воєнного часу та пред’явив співробітникам прикордонної служби фальшиву довідку лікарсько-консультативної комісії про наявність захворювань та довідку для отримання пільг інвалідами.

Поліцейські під процесуальним керівництвом Дністровської окружної прокуратури скерували обвинувальний акт щодо ухилянта до суду для розгляду.

Порушник обвинувачується у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого частинами 3 та 4 статті 358 (Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів) Кримінального кодексу України.

Харків’янин цілком визнав свою вину та перерахував 15000 гривень на спеціальні рахунки Національного банку для цілей оборони України.


Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації