На Буковині прикордонники затримали ухилянта, який у 20 градусний мороз у легких кросівках намагався перейти до Румунії через Карпати

Минулої ночі прикордонники Чернівецького загону під час реалізації оперативної інформації затримали 39-річного мешканця Київської області. Чоловік, ризикуючи власним життям, у 20-градусний мороз прямував до Румунії, надягнувши на ноги спортивні кросівки. Незаконного «туриста» виявив прикордонний наряд під час подолання ним інженерних споруд на одній з гірських ділянок кордону відділу «Селятин».

Прикордонники попереджають усіх відчайдухів, що такі подорожі у Карпатах є вкрай небезпечними, адже можна легко втратити орієнтування, отримати обмороження та загинути через переохолодження.

Також минулої доби охоронці кордону припинили ще чотири випадки незаконного порушення кордону та затримали 6-х мешканців Харківської, Миколаївської та Вінницької областей, які прямували до Молдови. Правопорушників виявлено при спробі потрапити до прикордонної смуги на ділянках відділів «Сокиряни», «Кельменці» та «Мамалига».

Усіх військовозобов’язаних чоловіків було доставлено до прикордонних підрозділів та оформлено відповідні документи. Подальшу долю порушників вирішить суд.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації