На Буковині прикордонники виявили безпілотник, яким контрабандисти намагались переправити сигарети до Румунії

На Буковині прикордонники виявили безпілотник, яким правопорушники намагались переправити тютюнову контрабанду до Румунії.

Учора надвечір військовослужбовці відділення «Шепіт» відділу «Селятин» отримали оперативну інформацію щодо ймовірного використання безпілотного літального апарату з метою переміщення тютюнових виробів через кордон. Аби підсилити прикордонні наряди, для перевірки місцевості прибула група офіцерів оперативно-розшукового підрозділу загону.

Про це повідомляє у Фейсбук Західне регіональне управління Держприкордонслужби України-Західний кордон.

Як результат за 350 метрів до кордону було знайдено безпілотний літальний апарат дистанційного керування. Безпілотник вдалося виявити за звуком двигунів. Хай там як, своєї місії правопорушники не досягли. При попередній обкатці літака «пілот не впорався з керуванням» і останній впав.

Варто сказати, що на ділянці Чернівецького загону вже виявлялися такого типу саморобні літальні апарати. Їх зазвичай використовують правопорушники, аби переправити малі партії тютюну. На даний час встановлюються всі обставини правопорушення та пошук причетних осіб.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації