На Буковині на шести пунктах пропуску на державному кордоні з Молдовою і Румунією проходять ремонтні роботи - буде безпечно, комфортно і не соромно

З грудня 2023 року на шести пунктах пропуску, які перебувають на балансі Служби відновлення та розвитку у Чернівецькій області, проводяться роботи з експлуатаційного утримання. Основне завдання – покращити умови для працівників КПП і людей, які перетинають держкордон через «Порубне – Сірет», «Мамалига – Крива», «Росошани – Брічень», «Кельменці – Ларга», «Сокиряни – Окниця», «Вашківці – Гріменкеуць».

Як повідомляє Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Чернівецькій області, найбільший спектр першочергових робіт проводився на МАПП «Порубне – Сірет», який є одним із найбільших і найважливіших пунктів пропуску на кордоні з Румунією. Тут оновлено систему внутрішнього та зовнішнього освітлення, а також постійно забезпечують чистоту та порядок в адмінбудівлях й на території. Щодо ремонту громадських вбиралень та адміністративних приміщень – ці види робіт заплановані на 2024 рік.

На пунктах пропуску через кордон з Республікою Молдова проводяться роботи з обслуговування адміністративних будівель, благоустрою території. За сприятливих погодних умов підрядник почне оновлювати системи внутрішнього та зовнішнього освітлення.

Першочергові роботи на 6 контрольно-пропускних пунктах виконуються у рамках експлуатаційного утримання, згідно із постановою Кабміну №1152 від 03.11.2023 року. Поточні ремонти заплановані на 2024 рік.

Довідково: Цьогоріч у березні Кабмін ухвалив рішення про передачу 29 КПП через державний кордон у підпорядкування Агентства відновлення. Вже передано 26, ще 3 у процесі передачі. Це дозволить більш комплексно планувати й реалізовувати проєкти для поліпшення логістики з країнами-союзницями. На балансі Служби відновлення у Чернівецькій області перебуває 6 пунктів пропуску через державний кордон з Румунією та Республікою Молдова.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації