Марокканці “подорожували” Карпатами, поки їх не зупинили буковинські прикордонники

Географія затриманих іноземців з країн міграційного ризику з кожним днем невпинно розширюється. Тільки за останні кілька днів на Буковині виявлено 10 незаконних мігрантів з Індії, Пакистану, Марокко, Алжиру, а з початку року затримано 22 особи.

Минулої ночі прикордонникам відділу «Красноїльськ» неподалік кордону з Румунією виявлено та затримано двох марокканців. Чоловіків вдалося віднайти завдяки випереджувальній інформації оперативних співробітників 31 (Чернівецького прикордонного) загону.

Непристосованих до українських зимових реалій іноземців група реагування виявила з явними ознаками переохолодження. Скільки часу блукали горами молодики на даний час з’ясовується.

Варто зазначити, що на момент затримання у чоловіків були виявлені закордонні паспорти та одна посвідка на тимчасове проживання на території України.

На даний час всі особи знаходяться в пункті тимчасового тримання 31 прикордонного загону, відносно яких з’ясовуються обставини правопорушення. Подальшу долю іноземців вирішуватиме суд.

Нагадуємо, що минулого тижня прикордонники Чернівецького загону затримали інтернаціональну групу з 6-х громадян Індії та 2-х громадян Пакистану. А вже на вихідних охоронцям кордону довелось рятувати від переохолодження 2-х «горе-туристів» з Алжиру. Однак, іноземці які намагаються в незаконний спосіб потрапити до ЄС не роблять жодних висновків щодо збереження свого життя та здоров’я.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації