Контрабандисти заховали тютюнові вироби у автоцистерні фури, але чернівецькі митники їх знайшли

На українсько-румунському кордоні митники спільно з прикордонниками виявили факт перевезення з приховуванням від митного контролю сигарет у автоцистерні, що прямувала на виїзд з митної території України.

Як повідомляє Державна митна служба України, так, у ході застосування скануючої системи встановлено наявність у порожнині для рідин цистерни сторонні предмети, імовірно коробки з тютюновими виробами.

Наразі триває документування порушення митних правил. Митники вилучають прихований від митного контролю товар.

Митники дістали з автоцистерни 349 ящиків сигарет: товар і транспортний засіб будуть вилучені

Стаціонарна скануюча система допомогла чернівецьким митникам виявити у автоцистерні, котра прямувала з України в Румунію, 349 ящиків тютюнових виробів. Хоча водій стверджував, що вона порожня і в документах зазначено було саме так.

Наразі складається протокол про порушення митних правил за ч. 1 ст. 483 МКУ (переміщення або дії, спрямовані на переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю).

Санкція статті передбачає накладення штрафу в розмірі 100% вартості товарів - безпосередніх предметів порушення митних правил з конфіскацією цих товарів, а також транспортних засобів із спеціально виготовленими сховищами (тайниками), що використовувалися для переміщення цих товарів через митний кордон України.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації