Експерт розповів про велику аферу при безкоштовному розмитненні авто

Глава дилерських центрів AUTO CRAFT Григорій Гріншпун вважає, що під час дії безкоштовного розмитнення в Україну за шахрайською схемою ввезли понад 65 тисяч «свіжих» автомобілів на іноземній реєстрації. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

За словами Гріншпуна, ділки купували в Європі «свіжі» автомобілі, безкоштовно їх розмитнювали в Україні та ставили на склад. Надалі ці автомобілі планують продати, пише Today.ua

Тобто майже новенькі (чи взагалі нові?) автомобілі ввозили безкоштовно, а тепер продаватимуть з урахуванням усіх податків, які існують на момент продажу. Гріншпун вважає, що у такій схемі є всі ознаки крадіжки, скоєної в особливо великих розмірах за попередньою змовою групою осіб (ст. 185 КК України).

Гріншпун закликав Верховну Раду створити спеціальну тимчасову слідчу комісію з депутатів опозиційних партій та експертів для розслідування можливого злочину.

Нагадаємо, безкоштовне розмитнення в Україні тривало з початку квітня до кінця червня 2022 року. За цей час українці безкоштовно розмитнили майже 270 000 євроблях, заощадивши загалом понад 26 млрд гривень.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації