Більшість контрабандистів, проти яких РНБО ввів санкції, відновили свою діяльність

Державне бюро розслідувань встановило, що більшість осіб, щодо яких РНБО в 2021 році застосувало спеціальні економічні та інші обмежувальні заходи (санкції), влітку поточного року відновили свою протиправну діяльність шляхом перерозподілу контрабандних потоків.

За оперативною інформацією, для відновлення функціонування схем незаконного переміщення товарів через митний кордон України "контрабандисти" залучили до своєї протиправної діяльності нові юридичні особи, які не ввійшли в санкційні списки, повідомляє прес-служба ДБР, передає Цензор.НЕТ.

Большинство контрабандистов, против которых СНБО ввел санкции, возобновили свою деятельность, - ГБР 02

З метою припинення діяльності злочинної схеми по незаконному переміщенню товарів та інших предметів через митний кордон України, 22 жовтня 2021 працівники ДБР провели ряд обшуків за місцем проживання "контрабандистів" і їхніх спільників, які відновили протиправну діяльність на території Одеської, Київської областей та міста Києва.

Большинство контрабандистов, против которых СНБО ввел санкции, возобновили свою деятельность, - ГБР 04

Працівники ДБР отримали докази причетності до злочинної схеми посадових осіб Державної митної служби та осіб щодо яких накладено санкції.

Вилучено чорнові записи, мобільні телефони, планшети, флеш-носії інформації, що мають значення для розслідування кримінальної справи.

Большинство контрабандистов, против которых СНБО ввел санкции, возобновили свою деятельность, - ГБР 05

Крім цього ДБР буде ініціювати проведення у взаємодії з іноземними правоохоронними органами ряду спільних заходів по встановленню активів зазначених осіб за кордоном.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації