Працівники ТЦК разом з поліцією приносять військовозобов'язаним повістки додому - міністр МВС Клименко
Патрульна поліція супроводжує працівників ТЦК та СП, коли у них є спільні завдання. Зокрема, коли повістки виписуються громадянам вдома.
Про це в інтерв’ю “Радіо Свобода” розповів Міністр внутрішніх справ України Ігор Клименко, пише ТСН.
“Ми супроводжуємо військовослужбовців ТЦК... коли в нас є спільні патрулі та спільні завдання. Наприклад, коли працівник ТЦК хоче прийти до громадянина, вручити йому повістку, до дому, наприклад, то вони повідомляють про це поліції, поліцейський завжди поруч для того, щоб уникнути цих порушень порядку як з однієї, так і з іншої сторони.
Поліцейський виступає арбітром. Але саме головне і що прописано в цьому законі, що всі дії як працівника ТЦК, так і працівника поліції, так і громадянина обов’язково мають фільмуватися на поліцейську бодікамеру”, - розповів Ігор Клименко.
Крім того, він зазначив, що працівники ТЦК не завжди просять поліцію їх супроводжувати.
“За їхнім бажанням і по можливостям. Ми ж не можемо стільки патрулів організувати. В нас ще є реагування на злочини, на повідомлення по території держави. Тобто ми виділяємо кожного дня кількасот патрулів по території нашої держави для того, щоби працювати з працівниками ТЦК. Сьогодні таких патрулів доходить до 500... Це максимально, що ми можемо на сьогоднішній день зробити. Я вам точно скажу: 513”, - додав Клименко.
-
Ого, що сказав історик Грицак: За цю війну частково відповідальні США, а Україна - це Палестина Європи
-
Відверте інтерв’ю зі священиком - капеланом із Сторожинця Іваном Гопко, який їздить до захисників з 2014 року: «Основній масі людей у тилу наплювати на фронт. Їм ніби немає війни»
-
"Мене хотіли розстріляти і повішати". Звільнений з полону азовець «Ярило» розповів, як пройшов тортури донецької катівні «Ізоляція»
-
Розвідник-снайпер 107 Чернівецької бригади ТРО Євген Півень: "З війни я повернувся іншим, бо без медикаментів не функціоную. Трупний запах Бахмута відчуваю досі"
-
Обидва сини та невістка – у лавах ЗСУ. А їхні батьки - переселенці з Запоріжжя Сергій та Галина - з перших днів війни волонтерять на Сторожинеччині
-
«Медитація на війні рятували життя мені та побратимам» - ветеран російсько-української війни чернівчанин Дмитро Бобров тепер лікує постраждалу психіку всім бажаючим