Народ і владу обʼєднує одна велика біда: віра в беззаперечну перемогу бачення якої немає – вчений та викладач Києво-Могилянської бізнес-школи Валерій Пекар
– У чому полягає національна ідея України на сьогоднішній день? – Які сценарії закінчення війни існують та який із них найбільш вигідний для України? – Що має зробити українська влада сьогодні, щоб досягти перемоги?
В Україні в принципі відсутній суспільний дискурс на тему: Що таке перемога що таке поразка у війні? Ми чуємо одну й ту ж стару пожовану жуйку про кордони України 1991 року. Вона не тільки не корисна вона вже шкідлива…
Про це та про інше Українська правда поговорила з одним із провідних українських фахівців у сфері дослідження майбутнього та світових трендів, викладачем Києво-Могилянської бізнес-школи та бізнес-школи Українського католицького університету Валерієм Пекарем.
До вашої уваги найцікавіша частина розмови УП з фахівцем:
00:00 — Національна ідея України
01:16 — Як ми будемо здобувати перемогу?
04:38 — Ніхто не готовий брати на себе відповідальність у війні
05:44 — Готуватись треба не тільки до перемоги, а й до поразки
06:58 — Як може завершитись війна?
11:19 — Які висновки має зробити українська влада?
Повне інтерв’ю з Валерієм Пекарем дивіться тут:
-
Замороження війни – дуже поганий для нас сценарій. Росія на*бе. Потрібно дотискати. На другий день перемир'я ми почнемо лаятись, хто більше воював і рватися до влади - Тарас Чмут
-
Ого, що сказав історик Грицак: За цю війну частково відповідальні США, а Україна - це Палестина Європи
-
Відверте інтерв’ю зі священиком - капеланом із Сторожинця Іваном Гопко, який їздить до захисників з 2014 року: «Основній масі людей у тилу наплювати на фронт. Їм ніби немає війни»
-
"Мене хотіли розстріляти і повішати". Звільнений з полону азовець «Ярило» розповів, як пройшов тортури донецької катівні «Ізоляція»
-
Розвідник-снайпер 107 Чернівецької бригади ТРО Євген Півень: "З війни я повернувся іншим, бо без медикаментів не функціоную. Трупний запах Бахмута відчуваю досі"
-
Обидва сини та невістка – у лавах ЗСУ. А їхні батьки - переселенці з Запоріжжя Сергій та Галина - з перших днів війни волонтерять на Сторожинеччині