Колишні полонений, заступник командира "Азову" Богдан Кротевич “Тавр”: Росія - серйозний ворог! Українцям треба казати правду про війну

Майор Богдан Кротевич, позивний "ТАВР" - перший заступник командира та начальник штабу окремого загону спеціального призначення "Азов", в новому випуску на юутб каналі "Ходят слухи".

Богдан Кротевич розповів про те, коли і як вступив до полку "Азов", та про свій кар'єрний шлях від автоматчика до начальника штабу. За які риси військові поважають капітана Дениса Прокопенко, з позивним "Редіс".

Якою була ймовірність повномасштабного наступу російської федерації на територію України. Як розробляли план захисту Маріуполя та в подальшому "Азовсталі".

Чому росіянам вдалося захопити Маріуполь та інші міста такі як Херсон, Мелітополь, Бердянськ. Чи можлива була деблокада Маріуполя військовим шляхом?

Возз'єднання з 36 окремою бригадою морської піхоти.

Як здача командира бригади в полон вплинула на бойових дух військових.

Наказ про припинення оборони Маріуполя та евакуація через полон.

Ставлення росіян до наших полонених. Деталі російського утримування в карцері - як рахував дні, як спілкувались через стіни з побратимами, в яких умовах вони жили.

Що думає про теракт в Оленівці та чому здивований, що його обміняли так швидко, оскільки готувався бути в полоні від 1 до 10 років.

Чи планує "Тавр" повертатись на фронт?

Що думає про Арестовича, та про людей які жартують на тему війни. Як бачить завершення російскько- української війни та як швидко Україна зможе повернути собі всі окуповані території, включаючи Крим, Донецьк і Луганськ.

Дивіться нове інтерв'ю Раміни Есхакзай на юутб каналі "Ходят слухи":


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації