«Логічних причин немає»: директор чернівецького «Машзаводу» Віктор Сідляр прокоментував санкції РНБО

За словами директора Чернівецького "Машзаводу" Віктор Сідляра, логічних пояснень щодо накладених санкцій на підприємство немає. Про це він розповів в коментарі кореспонденту molbuk.ua.

- Як причина накладання санкцій на завод?

- Не знаю, нема причини. Її тупо не існує. Для мене це стало несподіванкою і причина невідома. Я прочитав і все.

- У вас же були зв'язки з Росією та Білоруссю. Ви експортували в Білорусь, а імпортували з Росії.

- З Росії я з 2014 року не експортував, абсолютно, жодної поставки. Так само нічого не отримував. Білорусь до 2022 року не була під санкціями, але коли почалась війна, я нічого не поставляв і не отримував. Засновники та власники підприємства - громадяни України. Які ще інші можуть бути підстави для введення санкцій. Єдине підприємство на Буковині, на яке були накладені санкції ТОВ "Машзавод".

- Які наслідки санкцій?

- Підприємство зупинило свою роботу.

- Скільки робітників працювало на заводі?

- 320 людей. Тут кількість людей важлива, але важливе ще й те, що ми сплатили 50 мільйонів податків за десять місяців. На одну людину в нас податкове навантаження більше, ніж в будь-кого в Україні. До того ж у нас немає боргів ні за бюджетом місцевим, перед банками, постачальниками електроенергії. У нас немає будь-яких боргів. Є ще десь таке підприємство, яке так працювало в такий час?

- Звертались до РНБО?

- Ми сьогодні написали листи до них, СБУ та Президенту України. У листі попросили виправити помилку, а які будуть рішення - подивимось. У нас не було жодної перевірки, жодної претензії ні від кого не надходило, що ми щось порушуємо до цих пір. Причин логічних немає, це я можу гарантувати. Можливо, хтось пояснить. Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації