У 2024 році місто орієнтовно витратить 300 мільйонів тільки на виплату зарплат, при цьому основна частка піде на освітян - Клічук на пресконференції

Міський голова Чернівців Роман Клічук на щомісячній традиційній пресконференції підбив підсумки листопада.

Про це повідомляє С4.

Про «військове» ПДФО

За словами Клічука, на грудневій сесії мають розглянути проєкт бюджету міста на 2024 рік. Міська рада планує у новому році зберегти ті ж самі цифри, що й у 2023 році, використовуючи внутрішні ресурси.

За підрахунками мерії, Чернівці орієнтовно втратить 700 мільйонів гривень у 2024 році через спрямування «військового» ПДФО з місцевого до державного бюджету. Водночас цьогоріч втрати можуть сягати близько 90 мільйонів гривень.

Крім того, по бюджету вдарить збільшення мінімальної заробітної плати, яка впливає тарифну сітку. Зі слів Клічука, орієнтовно 300 мільйонів у 2024 році місто витратить тільки на виплату зарплат, при цьому основна частка піде на освітян.

Запити від військових

Міський голова каже, що наразі мерія отримала запити на дрони від військових. Відтак, міська рада оголосила тендер на 4 мільйони гривень для їх придбання. Також наразі завершений тендер на додатковий автопідйомник і шини для ЗСУ. Мер висловив впевненість, що на сесії 14 грудня депутати ухвалять рішення про їх передачу військовим частинам.

Ремонт вулиці Кафедральної

Усі ремонти, які розпочали 2023 року у місті, включно із вулицею Кафедральною біля скверу до Дня вишиванки, планують завершити до кінця року.

«Це пов’язано, звісно, зі складнощами, як технологічними, так і нестачею людей, тому що планувалося все зробити раніше. Однак, я думаю, що зробимо все можливе, аби протягом грудня, усі ремонти були завершені. Йдеться і про Кафедральну, і за Щербанюка з дня на день, йдеться й про сквер на вулиці Підкови. Тобто великі ремонтні роботи плануємо завершити», – розповів Роман Клічук.

30 листопада у Ратуші відбулася сесія Чернівецької міської ради. Депутати розглянули понад 60 питань порядку денного.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації